с. Ковалівка, живе зображення

  WEB-camera
  с. Ковалівка
  Живе зображення

    
ЦЕРКВА РІЗДВА ПРИСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ

В центрі села Ковалівки височіє православний храм – Церква Різдва Пресвятої Богородиці.

Будівництво було розпочато влітку 1996 року.

Храм побудований за кошти господарства. Архітектор Антонюк А.Є. і група художників під керівництвом Мамедова В.Т. доклали всіх зусиль, щоб ця церква стала справжнім витвором мистецтва.

Храм носить назву Церкви Різдва Пресвятої Богородиці. Проводячи паралель з назвою самого господарства – агрофірма “Світанок”, відчуваємо, що це є початок нової ери в розвитку самого села та нашої неньки-України.

Церкву було відкрито в грудні 1997 році. На відкритті церкви були присутні Високопреосвященніший Никодим митрополит Харківський і Богодухівський, Преосвященніший Павло єпископ Вишгородський, Преосвященніший Серафим єпископ Білоцерківський і Богуславський, керівники області і району та сотні жителів навколишніх сіл, які не могли залишитися осторонь такої урочистої події в житті с. Ковалівки. День відкриття церкви залишився назавжди в історії села святом духовності, добра і краси.

Храм побудований у вигляді корабля. Його розташування на березі мальовничого озера в центрі села символізує шлях, яким ми дістаємось вершин духовності і моралі. Забудова храму відповідає Біблійній книзі Второзаконня, де йде мова про будівництво першої скіньї – праобразу першого храму, який будував Моисей, керуючись Божими настановами.

Високопрофесійно зроблені розписи храму та виконані ікони. Ікона Святої Трійці, Миколи Чудотворця та ікона Сергій Радуніжський були подаровані церкві, остання – головою Київської обласної державної адміністрації - Анатолієм Андрійовичем Засухою.

Незабутнє Вінчання у Ковалівці

Церква Різдва Пресвятої Богородиці гостинно відчиняє свої двері закоханим парам для здійснення обряду Вінчання. Запрошуємо вас з'єднати своє долі та освятити шлюб перед Господом в православному храмі в с. Ковалівка.

Таїнство обряду Вінчання, спів професійного церковного хору наповнять ваші серця особливим незбагненним відчуттям, яке залишиться з вами на все життя. Повінчавшись в Церкві Різдва Присвятої Богородиці, ви наблизитесь до вершин духовності, відчуєте радість, ваші душі наповнюватиме віра в світле майбутнє і свої духовні сили.

Вінчання в церкві с. Ковалівки залишить в вашій пам'яті незабутні яскраві враження, якими ви будете ділитися із своїми друзями, розповідати про цей день своїм дітям та онукам.


Фотогалерея

На главнуюОбратная связьНаверх