с. Ковалівка, живе зображення

  WEB-camera
  с. Ковалівка
  Живе зображення

    
САЛОН КРАСИ “НАТАЛІ”

5 лютого 2005 року розпочав своє функціонування, свої робочі дні Салон краси “Наталі” - справжній оазис краси та здоров'я, який розташований в центрі села Ковалівка, по вулиці Леніна. Його відкриття було пов'язано не тільки з модними тенденціями, а й турбуванням про збереження краси і здоров'я гарного самочуття. Виявляється, що філософія Салону як ніколи краще відповідає таким життєвим нормам.

Переступаючи поріг Салону потрапляєш в справжній світ гармонії, де кожна частина інтер'єру радує око, де з душевним теплом зустрічає адміністратор, який дасть повну інформацію про послуги, ціни та умови перебування в салоні. Спокійні звуки музики допоможуть відчути душевний спокій та комфорт.

В Салоні працює чоловічій та жіночій зали перукарні, з сучасним обладнанням та всіма видами перукарського мистецтва. Класичний професійний манікюр, сучасний манікюр (дизайн). Лікувальний педикюр, фарбування вій та брів, візаж - все це можна отримати в найсучаснішому кабінеті манікюру та педикюр, що знаходиться поряд з кабінетом лікувального масажу. В Салоні працює сауна, яка зарядить Вас бодрістю, наділить Вас молодістю та довголіттям. Поряд з сауною розміщена найкрасивіша кімната відпочинку.

В Салоні знаходиться світлий та просторий кабінет косметолога, де можна отримати консультації та послуги професійного медичного спеціаліста.

На 2-му поверсі Салону розмістився просторий вестибуль з входом в зимовий сад який наповнює приємним відчуттям затишку та спокою. А поряд з вестибулем просторий з сучасним високоякісним обладнанням, з примірочною та закрійною, знаходиться швейний цех індивідуального пошиття, де вмілими руками створюються красиві вироби.

В Салоні надаються послуги хімчистки, працює послуга оформлення квітів та подарунків, майстерня по ремонту побутової техніки, майстерня по ремонту взуття.

Всі спеціалісти Салону пройшли повний курс підвищення кваліфікації, про що засвідчують дипломи з відзнакою, та підтвердженням цьому є прихід нових клієнтів, що дозволяє з впевненістю дивитися в майбутнє, отримувати задоволення від можливості приносити людям радість і робити їх красивими.

Висококваліфіковані, доброзичливі майстри, приємна атмосфера та безкоштовні напої чекають на Вас!


Фотогалерея

На главнуюОбратная связьНаверх