с. Ковалівка, живе зображення

  WEB-camera
  с. Ковалівка
  Живе зображення

    
ОЗДОРОВЧО-ПРОФІЛАКТИЧНИЙ КОМПЛЕКС АГРОФІРМИ “СВІТАНОК”

Агрофірма “Світанок” значної уваги приділяє не лише духовному, а й соціальному розвитку сільської місцевості, а особливо дбає про здоров'я працівників та мешканців навколишніх населених пунктів. Так за кошти господарства було побудовано сучасний оздоровчо-профілактичний комплекс, де прийом громадян ведеться з 1 січня 1999 року. Будівництво було розпочато в 1991 році, а відкрита лікарня в кінці 1998. Приміщення побудовано на зразок житлового будинку, тому всі кімнати лікарні комфортні й затишні. В триповерховій будівлі знаходиться стаціонар, кімнати профілакторію, а на першому поверсі працює поліклініка, де щоденно приймають такі лікарі, як: терапевт, педіатр, стоматолог, гінеколог та ін. На лікування й відпочинок сюди приїздять мешканці Києва, Вінниці, Фастова, Севастополя, Одеси, Білої Церкви, Житомира, відпочивали в оздоровчо-профілактичному комплексі агрофірми і закордонні гості з Канади і США. І не дивно, адже тут найсучасніше медичне обладнання і є всі необхідні для лікування і оздоровлення препарати і засоби. Кожен, хто звернеться в цей медичний заклад за допомогою, може пройти повне або часткове обстеження, приймати водні процедури – душ Шарко та ванни з підводним гідромасажем, займатися лікувальною фізкультурою в тренажерному залі, звернутися в кабінет функціональної діагностики, зробити ЕКГ, УЗІ, фіброгастроскопію, пройти курс очищення кишечника та всього організму. Функціонує тут і фізкабінет, і лабораторія, в якій швидко і якісно роблять аналіз крові, і сауна з великим басейном та кімнатою відпочинку.

Отож оздоровчо-профілактичний комплекс агрофірми “Світанок” – це місце, де не тільки лікують хворих, а й проводять сеанси з метою профілактики захворювань. Очолює медичний заклад агрофірми головний лікар – Черненко Оксана Дмитрівна, кандидат біологічних наук, завідуюча імунною лабораторією в онкоцентрі столиці.

З жовтня 2002 року в оздоровчо-профілактичному комплексі агрофірми “Світанок” веде прийом хворих лікар Гор Ширдел Абдольмалекі, винаходи якого вражають своєю результативністю багатьох світил медицини. Доктор Ширдел – іранець, він закінчив Київський медичний інститут, а згодом пройшов спеціалізацію в клінічній ординатурі Російського науково-дослідного нейрохірургічного інституту в Санкт-Петербурзі. В 1994 році йому присвоєно кваліфікацію майстра хірургії. Гор Ширдел має зо два десятки наукових робіт в царині медицині, і кожна з них є новаторською. Розроблені лікарем Гором Ширделом методи дозволяють виліковувати цілковито ряд поширених серед населення України тяжких хвороб: гіпертонічна хвороба, ішемічна хвороба серця, цукровий діабет, патоколеплексивні захворювання – ревматизм, системно-червона вовчанка, системна склеродермія, ревматоїдний поліатрит, псоріаз, хронічний лімфонейкоз, таласемія - всього загалом близько 40 захворювань. Окрім того лікарем Ширделом розроблено альтернативні методи лікування хронічного панкреатиту й холециститу, холелітіазу, радикуліту та безрозрізний метод лікування варікозів. Встиг доктор зробити ряд сенсаційних винаходів і в галузі боротьби зі СНІДом, і в галузі лікування ракових хвороб.

Саме його ефективне лікування, розповіді пацієнтів народило бажання народного депутата України Засухи Т. В. запросити працювати доктора в оздоровчо-профіктичний центр с. Ковалівки.

На главнуюОбратная связьНаверх