с. Ковалівка, живе зображення

  WEB-camera
  с. Ковалівка
  Живе зображення

    
Дозвілля
РЕСТОРАН

В кожної людини є своя мрія. Завітавши до нас в ресторан “Земля мрії”, Ваша мрія збудеться, Ви полинете в незабутні відчуття атмосфери, що панує і розташовує до відпочинку.

Завітавши до нас, Вас зустрінуть привітливі офіціанти і запропонують страви, приготовлені вмільцями кухарями. Фірменою стравою є “М'ясо по-Ковалівські”, яке готується з молочного теляти Абердино-ангуської породи, що вирощує Агрофірма “Світанок”. Меню ресторану включає страви на різний смак.

Ресторан працює з травня 2004 року. Відвідувачі можуть відпочити в банкетному залі, для романтичного відпочинку на Вас чекає зал на другому поверсі. Для любителів східного стилю відкриті двері VІР-залів. На протязі відпочинку Вас супроводжуватимуть чарівні мелодії професійної музики, а також Ви зможете завітати до більярдного залу.

ДИТЯЧЕ КАФЕ

Дитяче кафе входить до ресторанного комплексу “Земля мрії”.

В приміщенні панує атмосфера справжнього дитинства. Сам зал з барною стійкою і вдало підібраним інтер'єром захоплюють не тільки дитячі погляди, а й погляди їхніх батьків.

В кафе працюють комп'ютерний та іграшковий зали. На вулиці біля кафе дітки зможуть прокататися на дитячих машинах.

Награвшись, малеча біжить замовляти смачне морозиво та десерти.

ПІЦЕРІЯ “DREAM LAND”

Піцерія “Dream Land” в перекладі на українську мову – “Земля мрії”, розташована в селі Ковалівка Васильківського району Київської області. Свою діяльність розпочала з листопаду 2003 року.

Піцерія налічує два зали. В затишному залі з прекрасним інтер'єром та чудовим дизайном відвідувачі можуть скоштувати не тільки піцу, а й оригінальні салати, холодні та гарячі закуски, а також десерти.

На літній сезон відкривається літня площадка піцерії, яка затишно обсаджена зеленими туями та квітами.

Завітавши до нас, ви зможете скоштувати найсмачнішу піцу, на різні смаки, яка готується на спеціальному італійському обладнанні та по італійській технології.

Кухарі швидко та якісно приготують будь-яку піцу. Особливою популярністю користується Піца “Селянська”, яка є фірменою стравою піцерії і фантазією ковалівських кухарів. За такий невеликий період роботи, піцерія має постійних відвідувачів, не тільки з Київщини, а й з інших регіонів України.

КАФЕ-БАР “КАЗКА”

Кафе-бар “Казка” розташоване в мальовничому селі Вінницькі Стави, що знаходиться на квітучій Україні в Васильківському районі Київської області.

Свою роботу кафе розпочало з липня 2004 року.

Завітавши до нас, Ви впевнитесь, що кафе-бар “Казка” відповідає своїй назві, адже поруч річка, в якій Ви можете зловити рибу, а наші вмілі кухарі приготують фірмену страву “Карасі в сметані”.

Чарівні офіціанти, ніби чарівники, перетворять Ваш відпочинок в казку.

На території бару в бесідках, Ви зможете милуючись краєвидом села, скоштувати неповторного смаку та різного виду шашлики: з риби, овочів, свіжого м'яса свинини та телятини, що вирощує Агрофірма “Світанок”.


Фотогалерея

Ресторан

Ресторан, VIP-зал

Дитяче кафе

Піцерія “Dream Land”

Кафе-бар “Казка”

На главнуюОбратная связьНаверх