с. Ковалівка, живе зображення

  WEB-camera
  с. Ковалівка
  Живе зображення

    
НОВА ВЛАДА І ПСЕВДОДЕМОКРАТІЯ

Задекларовані новою владою демократичні цінності і цивілізовані правові стандарти вже не вперше були піддані сумніву у повсякденному практичному житті.

Брутальна історія, що сталася влітку 2005 року у с. Ковалівка, – яскравий приклад політичної розправи з політичними опонентами, які свідомо і послідовно обстоюють свою громадянську позицію, критикуючи соціально-економічний курс нової влади, насамперед, в агропромисловому комплексі.

Однією з перших об'єктом політичного цькування стала голова Селянської партії України, народний депутат, засновник агрофірми “Світанок” Тетяна Засуха.

Те, що таке політичні репресії і міліцейське свавілля, тепер добре знають і жителі с. Ковалівка, які пережили не один день, і не одну ніч у тривогах і безсонні.

Повна хронологія політичної розправи (включаючи відеоматеріали)

Чому мовчать суди і прокурори?

Протиправний, фактично бандитський наліт міліцейських спецпідрозділів на садибу народного депутата України, голови Селянської партії Тетяни Засухи чинився фактично на очах усієї країни. Адже хроніку міліцейського свавілля показували практично усі центральні телеканали.

У такій ситуації, здавалося б, негайно, по гарячих слідах, мали бути встановлені і показово покарані як виконавці, так і організатори тієї мерзенної міліцейської акції. Відповідно до чинного законодавства, зокрема, і Генеральна прокуратура, і судова влада були зобов'язані після тих документальних кадрів, після публікацій у пресі автоматично порушити кримінальні справи. Проте, цього не сталося. Суди і прокурори неначе води в рот набрали ...

Звернення з приводу подій 05.07.2005 року-11.07.2005 року

На главнуюОбратная связьНаверх